Balsas: kiek šalies dainininkų laimėjo pasirodymą

Kokį Filmą Pamatyti?

„Voice“ 19 sezone atsirado naujas kantri dainininkas, o šou gerbėjai nori sužinoti, kiek šalies dainininkų laimėjo konkursą. Atsakymas yra 5.

Per 18 sezonų Balsas sukūrė rekordinį skaičių šalies dainininkų. Penki iš jų laimėjo konkursą. Iki šiol šalies dainininkai pirmauja reitinge, o laidoje dalyvauja daugiausiai visų žanrų nugalėtojų.

Treneris Blake'as Sheltonas pasižymėjo kuriant visus penkis šalies dainininkus. Šie talentingi muzikantai išties pasiekė tikslą, o kai kurie sukūrė įspūdingą karjerą.

Susijęs: Kas iš tikrųjų dainuoja du su puse vyrų teminę dainą (ne aktoriai)

Cassadee popiežius nuo 3 sezono

Balsas 3 sezono nugalėtoju tapo Cassadee Pope. 31 metų kantri dainininkas į pasirodymą atvyko iš Vest Palm Byčo, Floridoje. Nuo jos laimėjimo Cassadee Pope buvo pagrindinė roko grupės „Hey Monday“ atlikėja. Pirmoji moterų nugalėtoja Balsas išleido savo EP, Kasadė popiežius , 2012 m. „Cassadee“ populiariausias hitas „Spotify“ yra „Wasting All These Tears“.

Tęskite slinkimą, kad galėtumėte toliau skaityti Spustelėkite toliau esantį mygtuką, kad pradėtumėte šį straipsnį greita peržiūra.

Danielle Bradbery iš 4 sezono

Treneris Blake'as Sheltonas iškovojo dar vieną pergalę Balsas 4 sezonas. Kantri dainininkė Danielle Bradbery tapo istorija kaip jauniausias laimėjęs konkursą. Danielle Bradbery išdidžiai atstovavo savo gimtajam miestui Hiustone, Teksase Balsas etapas vos 16 metų. Danielle Bradbery „Dixie širdis“ 2013 m. Rugpjūčio mėnesį pasiekė 16 vietą „Billboard“ „Hot Country“ dainose.

Craigas Wayne'as Boydas nuo 7 sezono

Kantri dainininkai nematė kito laimėjimo Balsas 7 sezonas. Pasak Craigo Wayne'o Boydo, treneris Blake'as Sheltonas laimėjo Skelbimų lenta . Kantri dainininkė iš Teksaso Meskito sukūrė albumus Viršutinė lentyna ir DAUGIAU .

„Sundance Head“ nuo 11 sezono

Balsas 11 sezono nugalėtojas „Sundance Head“ atnešė dar vieną laimėjimą šalies dainininkams ... ir treneriui Blake'ui Sheltonui. Pirmenybė Balsas , šalies dainininkei nebuvo svetima Balsas stiliaus gyvos varžybos . „Sundance Head“ yra velionio dainininko Roy Heado sūnus. „Sundance Head“ taip pat varžėsi kaip pusfinalis Amerikos dievaitis 6 sezonas.

Toddas Tilghmanas nuo 18 sezono

Toddas Tilghmanas yra paskutinis šalies dainininkas, laimėjęs Balsas . Nugalėjo aštuonių vaikų tėvas Balsas 18 sezonas 2020 m. gegužės mėn. Toddas Tilghmanas pretendavo į seniausio parodos nugalėtojo titulą. 42 metų vyras yra pastorius iš Meridiano, Misisipės valstijoje. Nors dauguma dalykų buvo sustabdyti dėl COVID-19 pandemijos, Toddas Tilghmanas artimiausiu metu planuoja įrašyti kantri muziką.

Antradienio vakarą į sceną žengė Tanneras Gomesas, kuris buvo naujausias kantri dainininkas, tikėdamasis sužavėti teisėjus savo vokalu. Nuo „Balsas“ akli klausymai dar tik prasideda, šalies vilties laukia ilgas kelias. Tanneras Gomesas turės įveikti mūšį (jau nekalbant apie nokautus), norėdamas gauti titulą Balsas 19 sezono nugalėtojas.

Šaltinis: Skelbimų lenta